Zgrupowanie - Cetniewo 2018.

W dniach 11-17.08.2018 r. Akademia Piłkarska MB Tczew już po raz 4 przebywała na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie.

W tym roku w obozie uczestniczyło 34 dzieci z roczników 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 6 opiekunów – trenerów.

Dzieci na obozie realizowały program oparty na „Katalońskim Systemie Szkolenia”, który realizuje nasza Akademia. Dzieci uczestniczyły w 3 zajęciach treningowych w ciągu dnia, zaczynając od plaży a kończąc na wspaniale przygotowanych boiskach COS-OPO Cetniewo. Wieczorem mogliśmy podsumować sobie dzień oraz omówić naszą filozofię piłki nożnej na odprawie w profesjonalnej sali konferencyjnej. Skorzystaliśmy również z nowoczesnego kompleksu basenowo – rekreacyjnego! Zakwaterowani byliśmy w budynku hotelowym Cetniewa. Nie możemy zapomnieć również o pysznych posiłkach, które mogliśmy jeść wspólnie z kadrami narodowymi różnych dyscyplin sportu.

Obok pracy szkoleniowej realizowaliśmy również cele wychowawcze. Dbaliśmy o wspaniałą atmosferę a także o integrację dzieci z roczników. Panowała wspaniała atmosfera zabawy, szacunku, jedności, solidarności i przyjaźni oraz uniwersalne zasady fair play. Nie zapomnieliśmy również o propagowaniu higieny i racjonalnego żywienia.

Oczywiście wspomnieć należy o czyściutkich pokojach, które dzielnie niczym „perfekcyjna pani domu” sprawdzał trener Radek :-)

Jesteśmy dumni ze wszystkich uczestników, za pracę którą wykonali!

W czasie trwania zgrupowania rozegraliśmy mecze kontrolne z drużynami:

Jedynka Łazy, Ursus Warszawa, Varsovia Warszawa, Arka Gdynia, Jaguar Gdańsk, Arka Gdynia, Zabrze.

Wszyscy dali z siebie wszystko. Mecze były na wysokim poziomie. Każde dziecko mogło zaprezentować swoje umiejętności.

Oprócz tego zwiedzaliśmy m.in. aleje gwiazd sportu, odwiedzaliśmy pobliskie sklepiki.

Serdecznie dziękujemy Opiekunom – Trenerom, za pracę i pasję oraz wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu na obóz i fantastycznego przeżycia zgrupowania. Wreszcie dziękujemy dzieciom! Daliście radę! Jesteście WIELCY! Kawał dobrej roboty! Była to fantastyczna sportowa przygoda dla nas wszystkich :-)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować "Grupie Zdunek" – dzięki Wam spełniamy piłkarskie marzenia! Ukłony!

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?