AP TCZEW 2016/2017 na turnieju w Pruszczu Gd.

W niedzielę, 21.04.2024r., drużyna Akademii Piłkarskiej MB: AP TCZEW ROCZNIK 2016/2017,

wzięła udział w turnieju „Mini Mistrzostw Europy” w Pruszczu Gdańskim.

Przed turniejem odbyło się losowanie państw, które zostały przypisane uczestniczącym drużynom. I tak nasze 2 zespoły otrzymały odpowiednio reprezentację Polski i Anglii. Nasze drużyny w trakcie trwania turnieju, rozegrały 6 meczów z klubami: Potok, Osiczanka, Unia, Czarni.

Niska temperatura i porywisty wiatr nie przeszkodziły – wszyscy świetnie się bawili. Naszym wspaniałym dzieciom serdecznie dziękujemy za obecność na niedzielnych zawodach. BRAWO AP TCZEW 2016/2017!

Drużynę AP TCZEW 2016/2017 reprezentowali:

Aleksander Arendt, Nataniel Denuszek, Filip Filipczak, Nikodem Gocek, Filip Grabowski, Cezary Karasek, Eryk Kotłowski, Iwo Kuśmierczyk, Wiktor Mazurek, Ksawier Szarmach, Antoni Szczepiński, Dawid Trzeciak, Nikodem Woś, Aleksander Żalikowski.

Trenerzy: Radosław Masztaler, Jakub Denuszek.