1 i 2 miejsce w Mistrzostwach Powiatu!

Dnia 29.12.2015 w hali widowiskowo - sportowej przy II LO w Tczewie, odbyły się Klubowe Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w halowej piłce nożnej rocznik 2007 i młodsi o Puchar Dyrektora Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Klubowym Mistrzem Powiatu Tczewskiego została Akademia Piłkarska Tczew! Drugi powód do dumy jest taki, że drugie miejsce zajęła druga drużyna AP Tczew!

Wielkie brawa dla naszej piłkarki i naszych piłkarzy! Kawał dobrej roboty!

Indywidualne wyróżnienia od organizatorów dostali Tadeusz Jagodziński oraz Maks Grabowski, brawo!

Dziękujemy Rodzicom i całym Rodzinom dzieci za tak liczne przybycie i wsparcie dla Akademii!

Kadra AP Tczew (podzielona na dwie drużyny) w czasie turnieju:

Tadziu Jagodziński, Oliwier Bieniek, Zuzia Grzywińska, Mati Kłosowski, Igor Dubiela, Kacper Łosiak, Kacper Cybulski, Dominik Damps, Mariusz Kubach, Maks Grabowski, Nikodem Klebieko, Daniel Imianowski, Igor Szutowicz, Filip Tocha, Kasawery Knopp, Szymon Kromplewski, Igor Wawrzynowski.

Nasze mecze:

APT 3:0 Gryf Tczew I